sobota 10. ledna 2015

P2 Inspired by Light

Krásný den při sobotě,

dnes bych vám ráda ukázala dvě novinky z limitované edice kosmetiky P2, kterou seženete v drogeriích DM v Německu.


To, že mají skvělé laky, jsem tu psala už několikrát a myslím, že se nebudu bránit nákupu dalších. Tentokrát to ale nebude o lacích, ale o tvářence s rtěnkou.
Musím říct, že tato trendová edice zaujala už když jsem brouzdala internetem a zajímala se, co přijde po Vánocích.
Naživo jsem se pak jen ujistila, že neodejdu s prázdnou, teď mě čekal výběr, který nebyl zas až tak jednoduchý.

Celá kolekce:

Zdroj: Google

Design celé edice je v průhledném, poměrně bytelném, plastu. Mně se tento design líbí a působí na mě čistým, neotřelým dojmem.
Nejvíce mě na první pohled očarovaly asi právě tvářenky, ze kterých jsem si odnesla tu s oranžovým podtónem, protože růžové u mě v kosmetickém šuplíku převažují.
Další zájem ve mně vzbudily rtěnky, které neměly pouze průhledný obal, ale samotná rtěnka byla průhledná a jen uprostřed se ukrývala barva. To mě naprosto očaroval a tak jsem začala zkoušet odstíny. Podařilo se mi všechny vyfotit - díky tomu, že je v DM, ve kterém jsem byla, ještě měly (všude jinde byly právě rtěnky vyprodané).
Původně jsem si brousila zuby na odstín úplně nalevo, ale pak jsem s přítelem uznala, že by na mě byla příliš světlá a sáhla pro růžovo-fialové rtěnce.


Její odstín se jmenuje 020 beaming pink, je velice vláčná, krásně se nanáší a na rtech je máslovitá a příjemná. Časem se vytratí její šťavnatý lesk, ale na rtech zůstane samotná matná barva, která nijak nezalézá do vrásek a ani neslézá z okrajů vašich rtů. Tím mě velice mile překvapila a používám ji tak skoro denně.Druhým úlovkem se stala tvářenka v odstínu 010 peachy.
Tvářenka má odrážet světlo a vy v ní máte vypadat přirozeně a rozzářeně. Myslím, že to vše splňuje. Já osobně nanáším oranžovou část na tváře jako takové, světlou horní část pak využívám jako highlight na lícní kosti a na střed nosu. Oba odstíny se ale dají skvěle namíchat a tím pádem dosáhnete světlejší oranžové se shimmerem.
Na koláži fotek můžete vidět vždy zleva: odstín oranžové, světlý odstín, odstíny smíchané dohromady.


Závěrem foto těchto produktů v akci:Za sebe oba produkty vřele doporučuji.

Jak se vám líbí? Je to váš šálek, nebo nikoli.

kkiss

5 komentářů:

 1. Tak ta rtěnka je úžasná.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. tie náušnice, čo máš mám aj ja len s priehľadnými kamienkami..ale na tebe vyzerajú desne dobre...mne tak pekne sa neotočia dopredu ale doboku :/

  OdpovědětVymazat
 3. Ta rtěnka je úžasná beruško! Takový odstín ve své sbírce ještě nemám :(

  OdpovědětVymazat
 4. Rtenka vypada hodne dobre.
  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Rtěnka vypadá moc pěkně - sluší Ti :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*