pondělí 11. dubna 2016

Šedý outfit do barevného dne (outfit)

Dobré pondělní ráno!

Tak jsem trošku zapátrala na mé paměťové kartě, kterou tu mám bez mého foťáku, který je v reklamaci...
A co na něm neobjevím! Outfit z velikonočního víkendu, o který jsem se s vámi nestačila podělit. Nebo spíš, popravdě řečeno, jsem úplně zapomněla, že jsme ho nafotili.
Je to tedy outfit ještě z období, kdy nebylo až tak úplně krásné počasí, ale už se přeci jen začalo oteplovat. Na sobě proto mám svůj oblíbený šedý kabát a celý styl je tlumen v šedých tónech.
Ten den, ačkoliv počasí nebylo na jedničku, byl krásný. S přítelem jsme vyrazili do místního kláštera, kde se pořádaly velikonoční dílničky. Pracoval tam člen naší rodiny, tak jsem ho byli podpořit a zároveň jsme si odnesli krásný výtvor. Tím byl zápich do květináče v podobě vyfouknuté koule naplněné barevným peřím. Ta má samosebou v odstínech černé a bílé do mého zebřího pokoje.
Děti byly tvořivé a všude tak bylo plno. Prošli jsme si všechna stanoviště a odebrali jsme se na vynikající oběd, který jsem už ale bohužel zapomněla nafotit.

Musím podotknout, že takové dny mám nejraději. Kdy se vypravíme se někam podívat, pak si dáme doma nebo někde venku něco dobrého na zub a potom trávíme čas na nějakém výletě, nebo doma u šálku čaje či sklenky vína a díváme se na nějaký pěkný film.
Ačkoliv je teprve pondělí, už teď se zase těším na víkend :)

Jak se vám tento outfit líbí mi dejte vědět dole a připojte, jak rádi trávíte své víkendy vy :)

kkiss

10 komentářů:

 1. Ty brýle Ti strašně moc sluší a celkově se mi celý outfit líbí!
  Teď, když už je lepší počasí, tak každý víkend vyráží buď někam na výlet nebo alespoň na procházku, načerpat novou energii ze sluníčka ( pokud zrovna svítí tedy :D )

  http://www.verustyle.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc dekuji! Jinak cerpani energie ze slunce take miluji a potrebuji ho jako sul!

   Vymazat
 2. Krásné, moc ti tyhle barvičky sluší :-) Víkendy trávím buď odpočinkem, nebo v kině, ale každý víkend jdeme někam na dobrý oběd a třeba podnikneme nějaký ten výlet. Tento víkend však bylo hodně škaredě a včera mi nebylo extra dobře, tak jsem část neděle prospala.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty brýle jsou peckovní! Sluší ti to moc :*

  OdpovědětVymazat
 4. Hodně se mi líbí střih kabátku, takový by se mi taky hodil :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tobě to opět moc sluší :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2016/04/tip-vonavy-obchod.html

  OdpovědětVymazat
 6. Jee, klaster v Oseku :) pivovar jste take navstivili? :)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*