neděle 9. března 2014

Konec víkendu - random

A je tu opět neděle a tím pádem konec víkendu...

Tak strašně moc mi tenhle víkend utekl, ale maximálně jsem si ho užila a tak mě jen o to víc mrzí, že už je jeho konec.
V pátek jsem měla nádherné překvapení v podobě květiny... Ta ale nebyla k MDŽ, ale jen tak z lásky. Cítila jsem se jako v sedmém nebi.. Rudé růžičky mi tedy kralují v pokoji a já je dnes budu muset opustit, nýbrž se chystám do Prahy a od zítra začíná opět školní maraton. (Mimochodem mě již v úterý čeká první test, takže se celkem bojím.)
Zpět ale k náplni víkendu..(za víkend považuji v podstatě už i pátek, nýbrž se ve čtvrtek vracím domů a pak už jsem v pátek doma).


V pátek jsem tedy ještě stihla omrknutí města s blondýnkou. Vydaly jsme se tam opravdu jen na kukačku, ale tedy řeknu vám, byla jsem pěkně zklamaná. Čekám na dvě jarní limitky od dvou různých značek a ani jedna s nimi ještě nepřišla, přitom mají být březnové? Tak to mě docela nakrklo, slítala jsem město i přes týden v Praze s nadějí, že tam třeba budou rychlejší a on omyl =/ Takže jsem zvědavá, kdy to přijde...
Na kukačku tedy část outfitu, ve kterém jsem si do města vyšla.Po neúspěšném lovu ve městě jsem se odebrala domů a udělala jsi pohodu a relax. Mrkla jsem do svého oblíbeného časopisu, přečetla si něco, zkrátka jsem oddychovala a v tomto duchu se nesl i celý pátek.
V sobotu byla na programu oslava narozenin dvou kamarádů - bratrů, takže plán na večer byl jasný. Přes den jsme se rozhodli zavítat do Německa, tentokrát do Elbe Parku - omrknout jarní novinky, dojít si na pořádné jídlo a pak taky sladkou tečku. Vše jsem nafotila, ale chystám to do samostatného článku, kde vám ukáži outfit a i tu sladkou dobrotu.
Mimo čtení oblíbených časáku jsem si také udělala čas na Youtube a projela si nějaké ty líčící tutorialy, ale co hlavně.. Našla jsem jeden super kanál, kde mladá blondýna srší nápady na různé věci s vlasy. Samosebou jsem hned chtěla něco vyzkoušet a tak jsem zkusila aspoň messy bun, což sice není žádné umění, ale i tak jsem byla překvapená postupem dělaní a celkově jsem si její kanál moc oblíbila a její nápady se budu snažit realizovat i na svých vlasech.


Nezapomněla jsem se ani poňuchňat se svou chlupatou slečinkou, která tu teď za mnou (asi vyčerpaná tím sluníčkem za oknem =D ) spinká stočená na křesle.


Dala jsem si také do nosu vynikající sušenky, které jsem dostala od svého taťuldy.A omrkla jsem Humanic, kde se mi velice zalíbila tato kombinace. Boty mi už ale zblízka tak praktické a okouzlující nepřišly, protože to byl styl alá "špinavá džínovina" a byly tedy džínovinové. Tvar boty se mi ale líbil moc a kabelka taktéž. Jen ty ceny už tak příznivé nebyly, tak jsem si toto duo alespoň zvěčnila =D


A abych nezapomněla, moc mě zaujala tato jednoduchá a velice něžná manikura, kterou mám v plánu také vyzkoušet.


Teď už pomalu končím se souhrnem víkendu a již zítra se můžete těšit na představení tří tužek na oči, které se staly mými top favoritkami.
Během týdne bych vám také ráda ukázala manikuru plnou lásky a stihla článek s outfitem z Německa.

Tímto se loučím, přeji krásný zbytek neděle a já jdu pomalu balit =)

kkiss

10 komentářů:

 1. Krásné nehtíky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Damy, mockrat dekuji, ale jak jsem psala, nejsou me :) je to jen mustr, ktery bych v brzke dobe rada zkusila napodobit.

  OdpovědětVymazat
 3. tiež si asi zoberiem inšpiráciu z tých nechtíkov:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, určo je zkus, jsou moc pěkné, jemné a přitom jarní =)

   Vymazat
 4. Skvělé fotky!:) Ty nehty jsou vážně nádherné!:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta kabelka z Humanicu je naprosto skvělá :) !
  Je hezké dostat růže jen tak viď? Udělá to velkou radost. Fotky se mi líbí jako vždy :)

  OdpovědětVymazat
 6. Pekné fotky :) A tie legíny sú super, veľmi sa mi páčia :) Ale čo by som najviac brala, sú tie keksíky :D Ja som hrozne moc na sladké :D :)

  OdpovědětVymazat
 7. A jak se ten kanál na youtube jmenuje?

  OdpovědětVymazat
 8. nechtíky sa mi tiež páčia a účes ti moc pristane :)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*