pondělí 22. prosince 2014

SNOWBITCH - ohoz nejen do sněhu

Zdravím vás při pondělí!

Dnes bych vám ráda představila (pro někoho možná už známý) - e-shop s věcičkami nejen na zimu - či skejt (ačkoli je specializovaný především na skate a snow věci). Pro ty z vás, kteří zrovna neholdujete nákupům přes internet, protože si věci nemůžete vyzkoušet mám dobrou zprávu. SNOWBITCH nefunguje jen jako e-shop, ale má také několik svých kamenných poboček, ve kterých si věci můžete naživo prohlédnout a případně vyzkoušet.
Skvělé také je, že tento e-shop (pro fandy internetového nakupování) umožňuje výběr vašeho zboží formou uloženky, což beru jako velké plus - neprodraží se vám tak daný produkt zbytečně na poštovném.


Teď se ale pojďme vrhnout na sortiment, který tato originálně se jmenující značka nabízí.
Jak jsem se zmínila v úvodu, ačkoli je SNOWBITCH zaměřený převážně na skateové a zimní zboží, nabízí také spoustu věcí, ze kterých si může vybrat i člověk, který neholduje ani skatu a ani zimě. Já jsem toho tak trošku ryzím důkazem =D

Dámský sortiment nabízí hned několik podkategorií, ze kterých si můžete vybrat od kulichůponožek přes sluneční brýle, plavkysluchátka  až po obaly a pouzdra na vaše telefony a tablety. Mimoto také nabízí širokou škálu designových cestovních sportovních tašek, ale i kabelek různých velikostí, tvarů a rozměrů.

Vybrala jsem pár věcí, které se líbí mně osobně, tak třeba u některých z nich najdete stejné zalíbení jako já =)

Když jsem si vybírala, co si pořídím, uvažovala jsem nad tímto fešákem.Zvítězila u mě ale nakonec klasika v podobě černé.


Z plavek mě zaujaly například tyhle krásky od značky BENCH, které by na léto nebyly marné, co říkáte?


Je to možná blbost, ale člověka to potěší, alespoň mě by to potěšilo. VANS ponožky v designu oblíbené zebry.V případě  SNOWBITCH mohou někteří pánové slyšet například na jména značek, které nabízí. Mezi ty (i pro mě známé) bude rozhodně patřit BENCH, CONVERSE, ROXY a VANS.
Pro milovníky kšiltovek, ale i klobouků je tu také skvělý výběr, stačí si zadat třeba značku NEW ERA a už si můžete vybírat nový snapback.

Mým favoritem je například tento.


Pokud jste ale zimními tvory, nadchne vás spousta věcí na vaše prkna.
Od kompletů, přes brýle až po vaši bezpečnost - helmy.

S touhle helmou si sjíždění svahů umím představit.


Výbavu ke sportu tu ale naleznout také bikeři a campaři.

Pro dokonalé splynutí s přírodou.


Musím uznat, že i když nejsem zrovna typ skaťačky, tak se mi líbily i věci z tohoto sortimentu.

Tyhle stránky budou především pro milovníky sportovního oblečení, nebo výše zmíněných sportovních aktivit. Zalíbení si zde ale najdou určitě i ti, kteří mají rádi značky jakou jsou ADIDASNIKE a spousta dalších.
Ačkoli nejsem zrovna fanda zimních sportů a ani vyloženě sportovní nadšenec, nebo slečna, co by holdovala sportovnímu stylu oblékání, našla jsem si zde spoustu favoritů, do kterých by dle mého názoru nebyla škoda investovat. Třeba takové sportovní boty se vždy hodí a mně se jich tu líbilo hned několik. Líbí se mi ale, že tu najdete věci neryze sportovní, jako jsou například sluneční brýle, sluchátka pro kvalitní poslech muziky, nebo třeba peněženky, které spíše míří do stylu sportovnější, ale najdou se tu i elegantnější kousky.

Až tento obchod potkám někde v nákupním centru, rozhodně se do něj půjdu podívat, abych případně ozkoušela a omrkla věci, které mě zaujaly, naživo. U zbytku věcí ale stačí foto prostřednictvím e-shopu, jako je tomu třeba právě u peněženek.

Jak jste na tom vy s nakupováním na e-shopech? 
Co konkrétně SNOWBITCH? Znáte ho v kamenné či internetové podobě?
Zaujaly vás nějaké věci?

Budu se těšit na vaše komentáře a přeji příjemný den,

kkiss

1 komentář:

  1. Z Tvého výběru se mi líbí jen ty čepice :) Já jsem spíše na nakupování v kamenných obchodech, než na e-shopech :)
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*