sobota 27. prosince 2014

Střípky z mých Vánoc

Krásný podvečer =)

Ozývám se vám s nějakými fotkami, které jsem nafotila během Vánoc. Letos mé Vánoce byly poněkud zvláštní a doslova dvojité. Mohla jsem si tak užít rovnou dva Štědré dny. Ačkoli jsem se toho bála, nakonec to bylo moc fajn. I tak ale doufám, že příští rok už to budou Vánoce takové, na které jsem zvyklá.

Dnes jsem se mohla kochat téměř plným Bloggerem článků o vašich vánočních dárcích. Miluji "rozbalování dárku s vámi", takže jsem za tyto články moc ráda a kochám se s otevřením každého z nich. Samosebou také připravuji článek o dárcích a co nevidět se zde objeví, abyste i vy mohli nahlédnout pod můj stromeček =)

Jako první tu pro vás mám své vánoční nehty. Třpytky miluji a na Vánoce byly zkrátka nutností, jak jste lakovaly vy, dámy?

Na Štědrý den jsem byla u svého přítele, kde nechyběl pořádný velký, živý strom!25. jsme si udělali Štědrý den číslo 2 se vším všudy u nás. Tady přípitek.Baileynka jako správná milovnice krabic, si lehla pod náš vánoční strom s prvními dárky a čekala, až jimi bude doslova zavalená =D
Bramborový salát a vánoční prostírání
Nesmělo chybět ani zapálení prskavekOběd na Štěpána byl vynikající a to ani nemluvím o božsky vypadajících chlebíčcích a cukroví, kterého byla snad i škoda jíst.

To byl takový malý přehled střípků z mých letošních Vánoc. Dárkům bude věnovaný samostatný článek, takže se v brzké době můžete těšit přímo na něj =)
Jak si užíváte (užívali jste si) těchto svátků vy? 

kkiss

10 komentářů:

 1. krásne fotky. A tie nechtiky - užasneee. Ja si vianoce užívam naplno, rodičia, svokrovci, priatelia.... a konečne nám aj trochu nasnežiloo

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné :) Nehtíky se mi mooc líbí!!
  Těším se na tvé odhalení dárečků, taky to brzy plánuji na svém blogu! :)

  OdpovědětVymazat
 3. To cukroví vypadá nádherně :)
  http://chickflickcherry.blogspot.cz/2014/12/vanocni-opi-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. jídlo vypadá opravdu výborně! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, jídlo vypadá moc dobře a celkově to vypadá na krásné Vánoce :)

  BayaChick

  OdpovědětVymazat
 6. Bailey /snad to píšu dobře/ je úžasná. Je to taková ta kočička co by chtěl člověk samou láskou umačkat.

  OdpovědětVymazat
 7. Vánoční nehtíky jsou krásný a máte pěkný cukroví :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*