pátek 17. ledna 2014

NEHTY: Stříbrný prach 2x jinak


Ačkoli jsem se už několikrát zapřísáhla,

že už nebudu postovat články o nehtech, nýbrž nejsou zrovna ve skvělé formě, porušuji toto čím dál tím častěji.. Ach jo.. Tak či onak, zkrátka si nemohu pomoci a mám potřebu se s vámi podělit o své nápady, jak ozdobit nehty.

Po dlouhé době jsem sáhla po dvou lahvičkách se třpytkami. Obě dvě jsou od kosmetické značky P2 a já je zkrátka miluji!
Jelikož jsem si původně nalakovala červené nehty, které se mi ale tolik nelíbily a připadalo mi, že jim něco chybí, rozhodla jsem se udělat pokus formou dvou druhů třpytek.
Oboje dvoje jsou stříbrné, ale mají mezi sebou jeden velký rozdíl. 
První jsem si nanesla kapičku hustého stříbrného laku s většími stříbrnými flitry, tu jsem rozetřela u spodní části nehtu - neboli tam, odkud vyrůstá (udělala jsem to tak u všech nehtů).
Dále následoval lak se stříbrnými většími a menšími třpytečkami. Je úžasný v tom, že stačí málo a máte opravdu velké množství třpytek, což se mi jen tak s nějakým nestává. Tyto druhé třpytky jsem nanášela od spodku nehtu směrem nahoru a snažila jsem se o efekt "do ztracena".
Výsledek se mi moc líbil a já tak byla konečně spokojená se svou červenou manikurou. 


Jakmile se mi nehty odprýskaly, přišel čas na nalakování nových..
Původně jsem měla v plánu udělat si to samé, jen vyměnit barevný lak. Nakonec jsem vyměnila jak barevný lak, tak také trošku způsob, přičemž zdobící základ zůstal stejný.
Jako barevný lak jsem tentokrát použila fialovou a třpytky tentokrát nanášela z boku nehtu stejným postupem.Oba dva výsledky máte možnost vidět, tak snad se vám budou líbit a třeba někdy něco takového také vyzkoušíte.
Budu opět ráda, za vaše názory 
a případné nápady na další třpytivé lakování.

kkiss

6 komentářů:

  1. Jééé moc krásný :)

    OdpovědětVymazat
  2. Oboje provedení je moc hezké, ale k fialové barvě se mi to líbí o malinko víc :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Dekuji moc, mne mozna taky :) jak tak na to koukam .

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*