pondělí 5. května 2014

Máme rádi zebřata, protože jsou prouhatá... (Návštěva zoo, outfit)

=D to tu máme ale nadpis, který je postavený na hlavu, že?Já si ale nemohu pomoci, protože mi přišel jako ulitý k tomuto článku.
Je to už týden zpět, co jsme se s přítelem jednoho překrásného, sluníčkového a prozářeného rána rozhodli navštívit zoo v Ústí nad Labem. Nebyla jsem v ní několik let a moc jsem se těšila, až se do ní zase letos podívám.
Možná se budete divit =D, ale nejvíce jsem se těšila na zebry. Celou cestu jsem mluvila jen o tom, jak se s nimi musím vyfotit a že bych si je ráda pohladila a že to bude něco... =D Jako malá holka, která je nikdy neviděla =)) Ale já se opravdu tak strašně těšila a nemohla se dočkat.
Jak jsem již psala, venku bylo ten den nádherně a snad kolem 30 stupňů na slunci, zvolila jsem proto sukni, k tomu mokasínky se svou novou velbloudí kabelkou, triko a mohlo se vyrazit.
Musím vám říct, že jsem litovala, že jsem si nevzala tílko místo trika, do kopce to šlo totiž fakt stěží a stálo mě to dost horka =D
Každopádně se den vyvedl a já vám teď povím, jak to vlastně bylo =)
Když jsme přišli do zoo, rozhodli jsme se, že půjdeme někam popořadě, abychom prošli vše, jelikož jsme se těšili na všechna zvířátka. To se nám dařilo, vyblejskli jsme se u umělého slona, zavzpomínali u klouzaček pro děti, kterých je tam hned několik a vyšlápli si pořádný krpál...


Samosebou jsem se nechala vyfotit i samotná, abych vám ukázala svůj outfit, na kterém ale nebude nic zajímavého či zásadního =) Vzala jsem si svou skater sukni s květy, k tomu triko z Terranovy tuším a k tomu svůj nový velbloudí set. Abych se řádně vyjarnila, dala jsem si vlasy na bok a zapíchla na jednu stranu malou květinu =)


Po vyfocení outfitu jsme přišli na rozcestí, které bylo kus za mnou a tam byl ukazatel hlásající: Jeleni vlevo, zebry vpravo. Přítel si ze mě nehezky utáhl a prohlásil: "Tak jdeme na ty jeleny ne?".. Samosebou to byl blbý vtip a já si to šupajdila na zebry =) Bylo tam pár lidí a u nich stála jedna kráska, no hned jsem si říkala, že snad rychle zmizí, že si jí chci užít dosytosti a mít ji pro sebe - zebří sobeček =D A opravdu... sotva jsme došli k výběhu, lidé zebru těsně u plotu opustili a já si mohla dosytosti užít zebry!K zebrám jsme se vrátili ještě jednou a to v průběhu našeho okruhu =)
Těšila jsem se také na slony, kteří ale ne a ne jít blíž, tak je mám alespoň z dálky...


Moc nás zaujal také tento pták... Ta jeho barva, ach!


Šelmy byly to druhé, na co jsem se hned po zebrách těšila.. Bohužel, většina v nich nebyla ve venkovním výběhu, nýbrž uvnitř a tak fota vůbec nevyšla =( Konečně jsem si ale upřesnila jak je to s fleky jednotlivých kočičích šelem.
Kdo nás s přítelem ale pobavil a ztvrdli jsme u něho snad na 10minut byl tenhle ďábel =D


Moc se nám líbila také "promenáda" těchto frajerů nad našimi hlavami.


Závěrem byly opičky a tohle opičí miminečko...


Celý výlet do zoo se opravdu vyvedl a já jsem se domů vracela s blaženým pocitem. Co vy a zoo, byli jste už letos?
Snad se vám "procházka" se mnou po té ústecké líbila =)

kkiss

8 komentářů:

 1. V tenhle zoo jsem nikdy nebyla. Letos jsem byla v prazsky jako kazdy rok a ve ctvrtek se chystame do Olomouce:)
  Krasna sukne:)
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Andrejko ta sukně je nádherná :) ! Celkově se mi outfit moc líbí je hezky pohodlný, na šlapací den ideální.
  Já jsem v ZOO nebyla už několik let :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky. V Ústí jsem v ZOO ještě nebyla, ale vypadá hezky, tak snad ji někdy navštívím :-))
  Moc ti to slušelo, sukýnka je úžasná a musím ti pochválit i tvé krásné vlásky!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásna skunička ;)
  http://bynicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Na svůj letošní výlet do ZOO se ještě jenom chystám, ráda bych se podívala do Brna. Ústeckou ZOO neznám a oufit je krásný, ale nejvíc u mě vede sukně.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, máš moc hezký blog! :) právě u mě probíhá giveaway, budu moc ráda, když se také zapojíš :)

  http://evelinkablog.blogspot.cz/2014/04/giveaway-nivea-body-shop.html

  OdpovědětVymazat
 7. Kralsný outfit, já už v zoo nebyla pěkně dlouho a to jsem dřív chodila každý rok. Ale v květnu letíme s manzelem do prahy tak ho tam hodlam vzit, jedte ji nevidel a zna jen ty italsky a ty stoji zaprd :D

  OdpovědětVymazat
 8. čauky, vypadá to na super výlet;), taky se letos s přítelem chystáme do zoo, jen co bude hezky!! :)...A ta sukně je boží!!!Můžu se zeptat, kdes ji koupila?:))) Děkujiii ;)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*