středa 18. ledna 2017

Nic víc, nic míň (outfit)

Další outfit tak trošku ze šuplíku je tady.

Vůbec to ale neznamená, že bych se do něčeho takového v posledních dnech neoblékla znova. Jen je to foceno o něco dávno.. Zimy u nás stále panují a s nimi i bohužel velká absence slunce, která mě tu a tam částečně dost vyšťavuje..

Neustále řešíme jednu zásadní otázku naší budoucnosti, která ještě není zcela dořešena, ale bohužel my už s ní nic nezmůžeme a čekáme tak trošku na osud, nebo spíše jednoho člověka, na kterém to teď celé doslova visí.
Uvidíme tedy, jak se to vyvrbí, ale my se snažíme naši myslí a pozitivním přístupem zajistit to, že dobře.

V posledních dnech řeším dokončení předposledního semestru vysoké školy. Takže panuje stres, obavy a nervy, které s tím mám vždy spjaté. Modlím se, ačkoliv nábožná nejsem, aby to už vše úspěšně skončilo a já se mohla začít věnovat zase jiným věcem.
Před pár dny jsem si udělala také radost z jiného soudku. Nevím (nebo vlastně možná ano, ale dělám jakože ne =) ) čím to je, ale už mě nečiní tolik šťastnou nákupy kosmetiky či oblečení. Abyste mě ale špatně nepochopili, tak to neznamená, že bych si na sebe už nikdy nic nekoupil a že z toho následně nemám radost. Ale v obchodech to doslova řve na lidi slevami a výraznými tabulemi s nápisy hlásající procentní snížení. A mě to nezajímá, jsem v klidu. Po očku sice nahlížím za výlohy, ale za docela dosti dlouhou dobu se ani jedné z nich nepodařilo mě nalákat dovnitř, abych se šla podívat blíže. Naposledy jsem si to odbyla při nákupu klobouku, kalhot, dvou trik a dvou párů náušnic a tím pro mě slevy v podstatě skončily.
Mnohem víc mě baví objevování a poznávání nových produktů do kuchyně - ať už se jedná o koření, čaje, suroviny. Nebo i recepty na jídla, která jsem ještě nevyzkoušela buď ochutnat nebo si sama uvařit. To mě momentálně moc baví a naplňuje. Mám v podstatě volnou ruku v tom, co chci uvařit a zkusit. Jediné, co mě zajímá, aby to chutnalo příteli a měl případně stejnou chuť. Láska přeci jen prochází žaludkem.
Pár radostí (materiálních) jsem si ale za poslední dny přeci jen udělala. Tou nejvíc malichernou jsou asi nové kapesníčky na noční stolek. Je to taková blbina, ale já mám tak ráda, když si pokaždé odnesu jiný design krabičky, která mi po nějaký ten čas zdobí a doplňuje pokoj. Tou další pak byl sprcháč z dětské řady. Asi už tušíte, že se ani mně nepodařilo vyhnout mánii jednorožců. Ano, jedním z nich je právě tento sprcháč se sladkým jednorožcem. Jenže já jsem stále tak trochu víc dítě a musela jsem si pořídit i sprcháč z dětského s motivem kočky. Jakožto milovnici koček přeci nesmí chybět. A tak si myslím, že začnu pravidelněji nakukovat právě do dětské sekce.
Tou největší a asi nejrozumnější radostí je ale nová kniha. Toužila jsem po ní celkem dlouho a slyšela na ni jen samé dobré recenze a teď už si v ní čtu já sama a moc mě baví. Možná se o ni s vámi podělím, až ji dočtu. Jedná se p Zázračný úklid od Marie Kondo. Předpokládám, že každý z vás o této knize v nejmenším slyšel.

Trošku jsem se rozepsala, protože jsem měla chuť sdělit vám mé pohnutky. Nyní už ale k outfitu. Ten je opět v ryze zimním duchu. Čepici jsem vyměnila za klobouk, jinak jsem oblékla teplý svetr, kabát a samosebou do ruky popadla svou O bag s chlupaticí. Nic víc a ani míň.
Mějte se krásně, dělejte si radosti a smějte se.

kkiss

2 komentáře:

  1. Vypadáš zkrátka dobře. Líbí se mi podobný styl oblékání a tento odstín rtěnky ti sluší. Ani já nijak nekoukám po slevách, kromě jedné jarní tuniky, bot na ples a bižuterie jsem si nic nekoupila. Držím palce ať zkoušku zvládneš, určitě to dáš a i kdyby ne, život jde dál.

    OdpovědětVymazat
  2. Obdivuji lidi, kterým sluší klobouk! A tobě sluší moc :-)

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*