pátek 6. dubna 2018

Jsem zpět?

Od února už uplynula opět nějaká ta doba a tak se sem vracím a hlásím :)

Zajímalo by mě, jestli ještě mám komu, protože je mi jasné, že tím, že blog není aktivní jako dříve, tak čtenáři pomalu ochladnou a už se nevrací.

Jaro  konečně v rozpuku!

Tím spíše v dnešní době moderních médií -  jako je instagram, že? Na něm si nejeden z nás buduje slušnou závislost, co myslíte? Cítíte to stejně?
Ten mě osobně baví asi ze všeho nejvíc, jeho okamžitá interakce je kouzlo, kterému podléhám a nehodlám se ho jen tak vzdát. Ráda se na něm inspiruji, pročítám recenze, ale sleduji i story z běžného, každodenního života.

Trošku mě mrzí, že to, co jsem tady budovala nějakou tu dobu, už je trošku pozapomenuté, ale takový je hold život. A protože se mi ryze po blogování a takovém to vypisování, které do velké míry na instagramu praktikovat nemohu, tak se sem tu a tam rozepíši, co vy na to :)

Dnešní rozptýlení v práci..

A ať už budete reagovat v komentářích, nebo nikoliv a jen si to přečtete, budu věřit v to, že to nepíši do prázdna :)

Máme nádherný, sluníčkový pátek a já už odpočítávám hodiny, které zbývají do konce pracovní šichty.
Máme tady dnes chlupatou kolegyni - pejska. Takže máme trochu toho zpestření při normálně nudném pátečním dni.

První objednávka z Košík.cz, kvůli této dobrůtce :)

O víkendu má být opět krásně, takže už spřádám plány na to, kam vyrazíme a co podnikneme. Zachtělo se mi večer i do kina, ale film, který mne zaujal dávají jen od 17hod, což je dost brzy a dokud je pěkně a je už i déle vidět, chceme to využít jinak, než sezením v kině.

Na instagramu jsem dnes udělala další minirecenzi produktu na rty. A to mě dovedlo k myšlence, že by mě šíleně bavilo zkoušet, fotit a prezentovat - recenzovat - kosmetické produkty na rty nějak profesionálně. Tak třeba jednou :).

Ranní (kočko)asistence.

S jarem přichází také větší chuť do kombinování oblečení a větší volnosti v ladění, protože už se nemusím schovávat do jedné, teplé bundy. Škoda jen, že můj dvorní fotograf tu přes týden není, aby mi cvaknul nějaký ten outfitový snímek. A tak mi nezbývá nic jiného, než si stoupnout ráno před odchodem do práce před zrcadlo v chodbě a udělat si ho sama :D
Na instagramu se tak s vámi dělím tu a tam o mé outfitové kreace.

Možná jednou, až bude více prostoru, se zpět k focení outfitů vrátím, ale momentálně mě spíše stále drží dráha recenzí a případného psaní o životě, které bych chtěla nějakou formou - nevím zda pravidelnou, vrátit sem na blog. Věnovat se tak trošku životnímu stylu, výbavě do bytu atp. .

Snídaně při pátku.

Vždy jsem byla člověk, který se rád vypisuje, bavilo mě to už od základky a zůstalo mi to doteď. Dokonce padlo několikrát, že bych měla zkusit youtube, ale upřímně mi přijde, že toho je v dnešní době tolik, že bych se musela sakra odlišovat, abych alespoň trošku vyčnívala mezi ostatními. Takže jsem tento nápad honem rychle zavrhla a radši se budu vypisovat tady, sama sobě, možná tu a tam někomu :) A třeba předám inspiraci, nápady, tipy na bydlení a vychytávky a třeba se někdy pobavíte, jindy pozastavíte .... a tak prostě, no :)

Dneska trošku delší, upovídanější, ale měla jsem nutkání něco přidat a tohle jsem cítila jako to pravé ořechové :)

Zároveň se můžete "pokochat" několika fotkami, které byly publikovány i na mém instagramu.

Sociálním mediím zdar :)

kkiss

4 komentáře:

 1. jeeej, vitaj späť :) ja sledujem tvoj Instagram, ale samozrejme že sa budem tešiť aj článkom tu na blogu :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Veru.
   Chtěla bych se zase aktivněji věnovat psaní, protože mě to baví a chybí mi to.

   Vymazat
 2. Já tě objevila teprve nedávno právě na instagramu a ted tady.😍 Moc se mi líbí tvoje psani, fotky a všechno. Jsi velmi inspirativní.😊 Tak prosím zůstaň i tady 😍😊🤗

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*