neděle 23. prosince 2012

Nails

Ráda bych se podělila o pár svých lakovacích fotek.

Miluji všelijaké barvy na nehtech, od pastelových, přes třpytivé až po tmavé, černé.
Ráda je často měním a nejraději jsem, když mi nehty ladí k outfitu. To však nejde vždy, jelikož bych si musela nehty přelakovávat denně.

Musím se přiznat, že svým nehtům nevěnuji nijak velkou péči. Což je celkem ostuda, jelikož žena by měla mít vždy pěkně upravené (pěstěné) nehty. Myslím si, že je nemám nijak neupravené, ale je pravdou, že by jim důkladnější péče jen prospěla a mohly by být ještě pevnější, krásnější, prostě celkově lepší.
Pro lepší růst nehtů (ale i vlasů), se mi osvědčil Biosil Plus. To je snad jediná věc, ve které jsem ještě celkem poctivá (i když na něj poslední dobou také zapomínám).

Má péče o nehty co se přípravků týče není nijak zajímavá, takže bych ji zde dnes nezmiňovala a možná se k ní vrátím někdy v budoucnu.

Ráda bych vám jen ukázala, co jsem si kdy vytvořila na nehtech, od jednoduchých barviček, přes vrstvení až o pokus s kreslením gepardích skvrn.

Jaké nehty nosíte vy? Zkoušíte různé kreslení a hraní si s nimi?


Černorůžové "namáčené" - Essence 59 Black is Black, Colarama Candy Bar
Černý mat - Essence 59 Black is Black, Essence Show your Feet
  

Růžová, černá a mat - Essence 59 Black is Black, Miss Sporty zmatňující, Colorama Candy Bar

Nálepky Essence Tattoo Nails, Essence Show Your Feet, Glittry NYC


Letní - Essence Show Your feet, Colorama Candy Bar, Essence "tužka na nehty"Vpravo dole - hokus pokus, Sally Hansen 550 All Fired Up, Astor 402 Urban Purple


Gepard - Essence Show Your Feet, Essence "tužka na nehty", Essence 141 icy princess -> tečky


1 komentář:

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*