sobota 9. března 2013

Asos Clutch and Earrings

Krásnou sobotu všem mým drahým čtenářkám =)

První z balíčku od Asosu jsem už odtajnila a představila vám tak nové lodičky. Tentokrát ty modro-fialové se zlatou patou a podpatkem.
Odtajnila jsem také, že v dalším balíčku se nacházejí další lodičky a také psaníčko s náušničkami.
Protože jste se mě hodně dotazovali právě na psaníčko, rozhodla jsem se ho představit právě dnes společně s náušničkami =)

Asos znám již delší dobu, ale až před pár měsíci jsem si tam prvně objednala a to brýle, které už znáte...
Nedalo mi to a začala jsem jeho stránky sledovat pravidelněji a nemohla si nevšimnou slev až -70% . Vyčkávala jsem a pomalu nashromáždila právě tyto čtyři věcičky k objednání. Musím říct, že to nebylo "podruhé"-ale pořádně a naposledy, protože boty mě uchvátily, skvěle mi padly a myslím si, že je o dost menší pravděpodobnost, že se s nimi sejdu na někom jiném.
Co se psaníčka týče, vybrala jsem si lososovou barvu, která mi na jaro a léto přijde ideální a společně s mint je to má momentální favoritka. Jediné maličké zklamání přišlo v okamžiku, kdy jsem zjistila, že je o něco menší, než jsem si původně myslela. Ale přijde mi naprosto božské a tak čert to vem.
Náušnice, z těch jsem uchvácená úplně maximálně!! Měla jsem strach se zapínáním, aby nepadaly a pěkně držely a světe div se, drží a nepadají!! Prostě bomba!!

Šup sem s fotkami, ať víte o čem jsem se tu teď tak rozpovídala =)

Musela jsem vyfotit i telefon, ke kterému mám kryt přesně v barvě psaníčka


Náušničky vypadají takhle...


A jelikož tu máme sobotu a já mám něco na srdci, s čím bych se s vámi ráda podělila, snad se nebudete zlobit, že se tu trošku rozepíšu a možná vás i někoho pobavím - alespoň v to doufám =D
Ve škole se mi stala jedna taková věc.. =D Směju se sotva na ni pomyslím, musela jsem totiž vypadat fakticky komicky, takže...

Ráno přijdu do školy, začínáme od osmi a jsem v posluchárně o něco dříve, takže si povídám s již přítomnými spolužáky a smějem se, dělíme se o zážitky z předešlých dnů a víkendů. Já se zvednu a jdu do koše vyhodit obálek od jídla a jak se tak vracím do své "druhé lavice" a všichni mí spolužáci, se kterými se bavím sedí za mnou a musím se tedy tak neustále otáčet, rozhodnu se na "půl zadku" sednou na stůl, abych byla čelem k nim a byla tak konverzace řekněme o něco "slušnější" =D jenže co se mi nestalo. Jak už klesám svým pozadím na stůl a pomalu, ale jistě dosedám, najednou i se stolem padám k zemi a stůl se "stočí" do jakési vrtule, nebo co?! a já sedím na zemi... =D všichni se smějí na celé kolo a já také, jenže v zápětí mě smích opouští, protože jak tak sedím na té zemi, tak mi dochází, že jsem rozsedla nějakým způsobem stůl a urvala nohu nebo co, takže jsem asi mega těžká a co teď jako budu dělat, uhradit stůl, opravit?? Spolužák mi pomohl zvednout se a já hned prohlížela stůl a v tom to vidím.. Tu "boudu na mě" !! =D
Ten stůl, který "neunesl" mou váhu neměl totiž jednu nohu!!! A zrovna v místě, kde jsem si dovolila "odložit své pozadí" =D Takže proto ten malér a zkroucení do vrtule!! =D A ne má váha... Nebo alespoň ne tak docela =D

Musím říct, že o srandu jsem měla na celý den postaráno a pobavila jsem tak i své spolužáky, takže mi ten školní den pěkně začal =D =D

Zde jsem i dovolila vyfotit psaníčko s náušničkami společně s mým telefonem v novém krytu od CK, ze kterého jsem na větviJak se vám líbí mé úlovky?
Co říkáte na mou "zadko-padací" událost? =D Stalo se vám něco podobného?

Krásný víkend =*

14 komentářů:

 1. Krásné psaníčko i naušky :)
  A tvoje příhoda mě pobavila :D Mně se to podobné stalo s židlí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju :)
   Jsem rada, ze v tom nejsem sama :D byla to mela

   Vymazat
 2. chudatko :D takto si spadla :D ale aspoň ste sa zasmiali:D :)
  a vecičky máš naozaj krásne! ten obal na telefón s uškami sa mi veľmi páči :)
  Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji :)
   Ano, to je pravda :D o srandu bylo postarano :)

   Vymazat
 3. To psaníčko jsem měla také, ale nakonec jsem ho poslala dále a když ho teď vidím, tak toho lituju :) Náušničky jsou nádherné :)
  Tvá příhoda mě rozesmála :D Ale nic si z toho nedělej, za chvilku se na to zapomene :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji :)
   Psanicko jsem si predstavovala vetsi, ale myslim si, ze i tak se neztrati :) uvidime, jak moc ho unosim. Kazdopadne ho tam jeste furt maji :)
   Ano, zapomene :) alespon v to doufam :D

   Vymazat
 4. Úlovky jsou úžasné beru! Broskvovou a mint já taky mužů :-* jinak si tedy měla skutečně veselou příhodu :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné úlovky a s tím stolem jsem se pobavila:)

  OdpovědětVymazat
 6. Teda, to psaníčko je fakt nádherný! Už na něj koukám, jen se nemůžu rozhodnout, jestli tohle nebo to nude :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dilema co? :) ja jsem take vahala a nakone sahla po tomto. Dej vedeti, jake rozhodnuti jsi ucinila nakonec Ty :)

   Vymazat

Vaše komentáře mě nesmírně těší =o*